Strona główna
Mapa strony
Kontakt
19.08.2017
DE
RU
EN
PL
 
eCar

eCar to elektroniczny katalog produktów oferowanych przez firmę Polcar dla firm współpracujących z Polcar, dostępny na płytach DVD.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych trendów technologicznych jest on łatwy w obsłudze i pozwala na pełną personalizację wyglądu interfejsu oraz prezentowanych danych, także w wielu wersjach językowych (polski, angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, słowacki).

Dla użytkowników posiadających połączenie internetowe przygotowano wiele udogodnień, takich jak: sprawdzanie w trybie on-line stanów magazynowych, pobieranie bezpośrednio z interfejsu programu, cen i stanów magazynowych, zdjęć w różnych formatach w zależności od wymogów odbiorcy. W czasie rzeczywistym są pobierane (aktualizowane) dane poszczególnych pozycji z serwera firmy Polcar.

Wygodna i przejrzysta struktura koszyka klienta pokazuje wartości z narzutem, rabatem. Umożliwia to użytkownikowi szybką kalkulację. Dodatkowym ułatwieniem jest opcja automatycznej wysyłki zamówienia.
Łatwość dopasowania interfejsu do wymogów użytkownika w postaci dokowania okienek (zwijanych i rozwijanych) oraz zmiany kolejności przedstawianych kolumn w oknie głównym aplikacji.

Dane zawarte w katalogu elektronicznym eCar wzbogaciliśmy o informacje o jakości zgodnie z tzw. GVO - także dla części eksploatacyjnych. Dzięki temu unikalnemu w skali europejskiej rozwiązaniu umożliwiamy świadomy wybór danej części według najważniejszych dla danego Klienta kryteriów np. relacji jakość/cena a wiek samochodu.

Dla ułatwienia doboru części - katalog elektroniczny eCar systematycznie wzbogacany jest o wysokiej jakości zdjęcia (wykonywane we własnym studio fotograficznym) i rysunki części. Na koniec 2013 roku było to ponad 80 000 plików graficznych.


Ze względu na obszerność danych instalacja katalogu możliwa jest wyłącznie za pośrednictwem  płyt DVD, które firmy zajmujące się sprzedażą części samochodowych mogą zamówić u Dystrybutorów firmy Polcar lub bezpośrednio w firmie Polcar (klikając na baner po lewej - pierwszy pod menu strony). Po zainstalowaniu programu aktualizacje odbywają się za pośrednictwem internetu.

Natomiast katalog online Polcar ma na celu zaprezentowanie oferty w Internecie, bez zbędnej funkcjonalności dostęnej wyłącznie w aplikacji eCar.


eCar, reflektory, katalog
eCar, wahacz, katalog
eCar, osłony, ekatalog
eCar, karta informacyjna

 

Copyright by Polcar