Strona główna
Mapa strony
Kontakt
19.08.2017
DE
RU
EN
PL

 
 
Hydraulika układów hamulcowych - nowości w ofercie


Informujemy o rozszerzeniu oferty hydrauliki układów hamulcowych o: miedziane przewody hamulcowe, przyrządy do ich zarabiania oraz niezbędne końcówki, redukcje i łączniki.

Zapraszamy do zapoznania się z listą dostępnych referencji na drugiej stronie ulotki oraz z aktualną ofertą produktów dostępną w katalogu eCar, w zakładce:  Akcesoria -> Układy hamulcowe - > Hydraulika

Szczegóły w załączonej ulotce .

 

Polcar, hamulce

08.2017

  

 

 
Lusterka - rozszerzenie oferty

Informujemy, że w czwartym kwartale 2016 r. do naszej oferty wprowadzonych zostało ponad 130 nowych referencji lusterek zewnętrznych i ich części (wkłady lusterek, migacze boczne w lusterkach, obudowy lusterek) do popularnych samochodów (w większości do modeli nowej generacji).

Aktualna oferta dostępna jest w katalogu eCar (od wersji 1.7) w zakładce „Nadwozie i części powiązane” -> „Lusterka i ich części” oraz w katalogu internetowym pod adresem https://catalog.polcar.com/.

Ulotka - pdf 

 01.2017

 
e-Car - mniejsza liczba zakładek

Informujemy, że w katalogu eCar zakładki „Układy zawieszenia” oraz „Układy kierownicze”  zostały dołączone do struktury danych zakładki „Mechanika”.  

Zakładki „Układy zawieszenia” oraz „Układy kierownicze” będą dostępne równolegle osobno, ale tylko i wyłącznie do końca 2016 roku.

Więcej informacji na temat zmiany oraz sposobu sprawdzenia posiadanej wersji katalogu eCar znajdą Państwo w załączonej informacji.

 

 


10.2016  

 

 
SRL - sprężarki klimatyzacji

Z przyjemnością informujemy, że do naszej oferty wprowadzone zostały sprężarki klimatyzacji SRLine.

Sprężarki SRLine dostarczane są przez starannie wyselekcjonowanych producentów. Ich jakość została potwierdzona podczas wieloletniej współpracy z dostawcami. W tym roku liczba oferowanych pozycji przekroczy 60 i będzie sukcesywnie zwiększana.

Sprężarki SRLine oznaczone są literą S na końcu numeru Polcar. Poniżej przykładowe referencje:
1334KS-1S 
3202KS-2S 
5558KS-1S 

Sprężarki SRLine są produktami fabrycznie nowymi i oznaczone zostały jakością (PJ). Szczegółowa oferta sprężarek dostępna jest w katalogu eCar, w zakładce: Układy termiczne -> Klimatyzacja -> Sprężarka klimatyzacji.

Dotychczas oferowane sprężarki klimatyzacji (PJ) także pozostają w ofercie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05.2016

  

 

 
COLAD - akcesoria lakiernicze
Akcesoria firmy COLAD, stosowane podczas prac lakierniczych - w ofercie Polcar.

W ofercie znajdą Państwo specjalistyczną odzież ochronną, produkty do przygotowania lakieru, a także artykuły maskująco-ochronne.

Lista wprowadzonych do oferty produktów COLAD obejmuje: kombinezony lakiernicze, półmaski lakiernicze z filtrami, maseczki przeciwpyłowe, rękawiczki nitrylowe, kubki do mieszania lakierów, mieszadła, folie i taśmy maskujące.

Zachęcamy do bieżącego sprawdzania oferty w katalogu eCar, w zakładce: Akcesoria -> Wyposażenie warsztatów -> Akcesoria lakiernicze.

Szczegóły w załączonej ulotce.

Colad, akcesoria dla lakierników

04.2016

  

 

 
Zabezpieczenie plombowe umożliwiające porównywanie części elektrycznych i ich ewentualny zwrot

Rozszerzając proces oplombowania części elektrycznych i elektronicznych, a także chcąc poprawić możliwości prawidłowego doboru części zdecydowaliśmy się udoskonalić sposób ich pakowania wykorzystując przezroczystą folię termokurczliwą.

Folia termokurczliwa, w którą od 1 lutego 2016r. pakowane są wszystkie regulatory wentylatorów wnętrza (PJ) oraz elementy sterujące wentylatorów chłodnic (PJ) zapewnia komfort dokładnego porównania naszego towaru z produktem oryginalnym, a zastosowanie jej jako plomby umożliwia Państwu zwrot części z gamy produktów elektrycznych i elektronicznych, który był do tej pory niemożliwy lub ograniczony w znacznym zakresie.

Części oplombowane posiadają w katalogu eCar w oknie „Szczegóły części” dodatkowy opis: Zabezpieczenie towaru -> plomba zwrotowa.

Szczegóły dotyczące ewentualnych zwrotów znajdą Państwo w Ogólnych Warunkach Sprzedaży Polcar P.P.H. (Art. 5 punkt 1).

 


 

   

02.2016

 
Magneti Marelli - akumulatory prima

Akumulatory Magneti Marelli Prima w ostatnim czasie wzbogaciły ofertę części elektrycznych.

Charakteryzują się wysoką jakością materiałów użytych do ich produkcji, dłuższą żywotnością oraz maksymalną wydajnością.

Szczegółowa oferta akumulatorów Magneti Marelli dostępna jest w katalogu eCar, w zakładce Akcesoria -> Elektryka -> Akumulatory.

Więcej informacji znajdą Państwo w ulotce.

  Magneti Marelli, akumulatory
 
   

01.2016

 
Ksenonowe lampy wyładowcze SRL

Asortyment samochodowych źródeł światła wzbogacony został o ksenonowe lampy wyładowcze SRL.

W ofercie pojawiły się 3 najbardziej popularne palniki ksenonowe - D2R, D2S, D1S, których atutem jest nie tylko atrakcyjna cena, ale przede wszystkim wysoka jakość.

Aktualna oferta dostępna jest w katalogu eCar (od wersji 1.7), w zakładce Akcesoria -> Oświetlenie -> Żarówki

 

 

SRL, ksenonowe lampy wyładowcze-SRLine
 

   

09.2015

Copyright by Polcar