Praca

Praca

Praca
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA (Kat. C)

Miejsce pracy:

Wólka Kosowska woj. Mazowieckie.

Obowiązki:

  • Dostawa i wyładunek towaru.
  • Współpraca z obecnymi klientami.
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Min. wykształcenie zawodowe.
  • Kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja czasu pracy.
  • Prawo jazdy kat. C oraz praktyka w prowadzeniu samochodu powyżej 3,5 tony.
  • Zaświadczenie o niekaralności.
  • Karta kierowcy oraz aktualne uprawnienia.

  Oferujemy:

      •      Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

      •      Program wdrożeniowy.

      •      Bogate świadczenia socjalne z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie zorganizowanych wypoczynków dzieci, karty podarunkowe, pożyczki mieszkaniowe).

      •      Kartę żywieniową.

      •      Dostęp do programu MultiSport, pakietów opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

      •      Spotkania/ wyjazdy integracyjne.

      •      zniżkę na asortyment dostępny w Firmie oraz monitorowany pracowniczy parking !

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@polcar.com (w temacie podając nazwę stanowiska).

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polcar P.P.H. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wejnerta 19 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.

Polcar
loading