Praca

Praca

Praca

Oferujemy pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się polskiej firmie.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na następującym stanowisku:

Asystent/Asystentka w Dziale Importu
Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów.

Opis stanowiska i zakres obowiązków:

Wsparcie pracowników działu importu, obsługa dedykowanego systemu komputerowego, przygotowywanie i wgrywanie plików danych, współpraca z zagranicznymi dostawcami i działem sprzedaży.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE w szczególności MS Excel.
  • Predyspozycje do pracy w handlu.
  • Łatwość uczenia się obsługi nowego  oprogramowania.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie.
  • Nienaganna kultura osobista.
  • Dokładność, sumienność, umiejętność długotrwałej koncentracji.
  • Zainteresowanie motoryzacją będzie atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat w międzynarodowym środowisku.
  • Komfortowe warunki w miejscu pracy.
  • Program wdrożeniowy i okresowe szkolenia.
  • Możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Specjalisty ds. Importu.
  • Bogate świadczenia socjalne z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie zorganizowanych wypoczynków dzieci, karty podarunkowe, pożyczki mieszkaniowe).
  • Dofinansowanie posiłków, udział w PPE, zniżka na asortyment dostępny w Firmie.
  • Dostęp do programu MultiSport, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

               CV wraz z listem motywacyjnym  prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@polcar.com (w temacie podając nazwę stanowiska).

W aplikacji prosimy o wskazanie przedziału oczekiwań finansowych.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 O ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Polcar
loading